Lisainfo

Mõõdud

50×70 cm, 19,69” x 27,56”

Paber

tugev siidise tundega mittepleekiv valge paber, mis on toodetud jätkusuutlikult majandatud metsast pärit puidust

Värvivalik

Valge taustaga poster – mustvalge trükiga, Tumeda taustaga poster – mustvalge trükiga

Keeled valikus

eesti keeles, inglise keeles

Pakend

Poster on pakendatud kaanega torusse, mis tagab selle rikkumatul kujul Sinuni jõudmise

Postitoru mõõdud

54×7 cm

Pane tähele

Raam ei kuulu komplekti

Tootekood puudub Kategooriad , , Märksõna

Tajuvigade poster

29.00 

Sellel postril on kirjas 20 enamlevinud tajuviga – vimkad, mida meie aju meile viskab ja mis rikuvad meie juhtimisotsuseid.

Otsustamine on juhi üks olulisemaid tööülesandeid. Ometigi pole see niisama lihtne – psühholoogid on tuvastanud sadu heuristikuid ehk mõttemustreid ehk tajuvigasid. Tajuvigade tundmine aitab teha paremaid otsuseid.

Tahad näiteid? Ole lahke, siin on kolm tajuviga, mis ka postrilt teiste seas üles leiad:

  • Ankurdamine. Usaldatakse liialt esimesena kuuldud infot. Näiteks palgaläbirääkimistel paneb esimese pakkumise tegija paika mõistlikud pakkumispiirid kõigi osaliste peas.
  • Pealiskaudse info alusel otsustamine. Ülehinnatakse endale teadaoleva teabe tähtsust. Näiteks võib inimene väita, et suitsetamine ei ole tervisele kahjulik, sest teab kedagi, kes elas 100-aastaseks, kuigi suitsetas kolm pakki päevas.
  • Tehtud valiku heaksmõtlemine. Kui teete mingi valiku, kaldute mõtlema sellele positiivselt, isegi kui valikul on puudusi. Samamoodi nagu arvate, et teil on suurepärane koer, olgugi, et ta vahel teisi hammustab.

Ah, mis nende lugemisest kasu on? Kui tead, et need on olemas ning aeg-ajalt otsustamise käigus kontrollid ennast, siis oled juba teinud mitu head sammu arukamate otsuste suunas.

Poster on mõõdus 50×70 cm.
Sobiva raami leiad poest.

Puhasta

Ostukorv

Tootekategooriad

Ostukorv