Meie lugu

Esimene mälupilt
Aega ei ole! Mõtleme ikka loogiliselt. Mujal võis see ju toimida. Kaalume seda asja. Kes seda veel tegema hakkab? 
Kuigi mõned nendest kõlavad üsna loogiliselt, on need sageli siiski  ideetapjad – väited, mille peaeesmärk on ideed juba enne arutelu ära tappa. Sest nii on mugavam. Ei pea muutuma, muutma ega pingutama. 
Me korjasime populaarsemad ideetapjad 2012 aastal kokku, panime postrile ja jagasime seda. See läks viraalseks – seda laeti alla üle 2000 korra. 

Teine mälupilt
Tallinna bussijaama kohvikus kohtuvad inspiratsioon ja salvrätik. Teine on selleks, et esimese abil tekkinud ideed talletada. Tulemust silmitsedes tekib veel üks idee – mis oleks kui kohvikus oleks tasuta võtmiseks sellised töölehed, mis mitte ainult ei aita ideevälgatust kirja panna, vaid ka edasi arendada. Sündiski Nutika Kohvipausi Linik. Lõpp on sama, mis esimesel lool – läks viraalseks.

Kolmas pilt
See on päris lühike – küsisime eelmise kahe kogemuse pealt endalt, et mis oleks kui teeks veel selliseid töövahendeid ja postreid, mis aitavad meeskondadel asju paremini ja nutikamalt ära teha? Tegime. Nüüd Sa oledki meie poes. Aitäh Sulle!  


Creativity Barn postrid ja muud vidinad on valminud graafilise disaineri Piret Pärnapuu ja koolitaja Indrek Maripuu koostööna. Need on välja kasvanud enam kui 15 aasta pikkusest disaini-, koolitus- ja nõustamiskogemusest ning need on loodud selleks, et muuta kontorite õhustik loovamaks ja aidata asju ära teha. 

Meid innustab üks ja sama asi – me tahame, et mitte üheski kontoris ei kasutaks mitte keegi mitte kunagi oma plaanide põhjenduseks argumenti „nii on ju alati tehtud”.

Selleks me neid asju loome. Kontorisse. Sinu eduks. 

Postreid vaatama!